Przeglądaj tematy
Wykres ceny CVXCRV
Historia i analiza CVXCRV
O CVXCRV
Prognoza ceny CVXCRV
Convex CRV

Cena Convex CRV na żywo

Nienotowane

Wykres ceny Convex CRV

Convex CRV (CVXCRV) kosztuje obecnie 0,000000 PLN, a jego zmiana w ciągu ostatnich 24 godzin wyniosła -0,0349%. Ostatnia aktualizacja: 01.08.2026 00:31:49 (UTC+0).

Szczegóły ceny Convex CRV (CVXCRV)

Maks. w 24h
0.380892 PLN
Min. w 24h
0.359735 PLN
Zmiana w 24h
-0,0349%
Wol. obrotu 24h
35.83K PLN
Kapitalizacja rynkowa
- PLN
W pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa
12.17M PLN
Całkowita podaż
31.73M
Maks. podaż
-
Historyczne maksimum (04.01.2022)
24.44 PLN
Historyczne minimum
0 PLN
Ranking
4533
Podaż w obiegu
--
Zmiana w 3 dni
+7,10%
Zmiana w 7 dni
+16,10%
Zmiana w 30 dni
+31,36%
Zmiana w ciągu 1 roku
+99,99%
Convex CRV

Historia cen Convex CRV

WEEXPobierz dane
Data
Cena
Otwarte
Maks.
Min.
Wolumen
Zmiana (%)
Na dzień dzisiejszy średnia cena Convex CRV (CVXCRV) wynosi 3.27 PLN. Historyczne maksimum wyniosło 6.54 PLN w dniu 04.01.2022, natomiast historyczne minimum wyniosło 0 PLN w dniu --.

Analiza techniczna Convex CRV

Analiza techniczna wykorzystuje historyczne wzorce cenowe i wolumen obrotu, aby zapewnić wgląd w potencjalne zmiany Convex CRV i pomóc inwestorom w identyfikacji okazji na niestabilnym rynku kryptowalut.
Podsumowanie:
Średnia krocząca
Zakup: 0
Sprzedaż: 0
Wskaźniki
Zakup: 0
Sprzedaż: 0

Sentyment Convex CRV (CVXCRV)

Jak postrzegasz Convex CRV (CVXCRV) w tym momencie?
Brak danych

Informacje na temat Convex CRV

Media społecznościowe i społeczność

Często zadawane pytania

1. Jaka jest bieżąca cena Convex CRV (CVXCRV) w USD?

Na dzień 08/01/2026 bieżąca cena Convex CRV (CVXCRV) wynosi 0.1026 USD.

2. Jaka jest kapitalizacja rynkowa Convex CRV (CVXCRV)?

Kapitalizacja rynkowa jest kluczowym wskaźnikiem, który mierzy ogólną wartość kryptowaluty, jej popularność i dominację na rynku. Obecna kapitalizacja rynkowa Convex CRV (CVXCRV) wynosi - USD.

3. Jaka jest podaż w obrocie Convex CRV (CVXCRV)?

Ważne jest, aby rozróżnić podaż w obiegu od podaży całkowitej. Pierwsza z nich oznacza monety dostępne do obrotu, natomiast druga obejmuje wszystkie monety, które kiedykolwiek zostały wyemitowane. Obecnie Convex CRV (CVXCRV) ma podaż w obiegu wynoszącą - CVXCRV z całkowitej podaży wynoszącej 31.73M CVXCRV.

4. Jakie czynniki wpływają na cenę Convex CRV (CVXCRV)?

Do wahań cen Convex CRV (CVXCRV) przyczynia się wiele czynników.
Dynamika podaży i popytu: Ograniczona podaż Convex CRV w stosunku do rosnącego popytu często powoduje wzrost ceny. I odwrotnie, duża podaż lub zmniejszony popyt mogą obniżyć cenę.
Nastroje rynkowe i wiadomości: Pozytywne wiadomości, postęp technologiczny lub rosnąca sprzedaż zazwyczaj wywołują pozytywne nastroje, przyciągają nabywców i potencjalnie zwiększają cenę. Z drugiej strony negatywne wiadomości, naruszenia zabezpieczeń lub niepewność regulacyjna mogą wywołać presję sprzedażową i spadek cen.
Rozwój technologiczny: Istotne aktualizacje, poprawa skalowalności lub bezpieczeństwa oraz wprowadzenie nowych funkcji mogą wpływać na postrzeganie aktywów przez inwestorów i cenę.
Czynniki makroekonomiczne: Globalne warunki gospodarcze, stopy inflacji i polityka pieniężna mogą również wpływać na zachowania inwestorów i pośrednio wpływać na ceny kryptowalut.
Manipulacja rynkowa: Ze względu na stosunkowo młody charakter rynku kryptowalut, może wystąpić manipulacja cenowa poprzez złośliwe działania, takie jak wash trading lub mechanizm pump-and-dump, co wpływa na ceny w krótkim okresie.

5. Czy Convex CRV (CVXCRV) to dobra inwestycja?

Oceniając zasadność inwestycji w Convex CRV (CVXCRV), należy wziąć pod uwagę następujące kluczowe czynniki:
Podstawy projektu: Przeanalizuj zespół, technologię, białą księgę i zastosowania, aby ocenić jego potencjalną wartość.
Trendy rynkowe: Przeanalizuj historię ceny, nastroje rynkowe i ogólne trendy rynkowe związane z kryptowalutą.
Konkurencja: Oceń konkurencję i porównaj Convex CRV z podobnymi projektami.
Regulacje: bądź na bieżąco z aktualnymi i potencjalnymi regulacjami, które mogą mieć wpływ na przyszłość tej inwestycji.

6. Gdzie mogę kupić Convex CRV (CVXCRV)?

Możesz kupić Convex CRV (CVXCRV) na różnych giełdach kryptowalut.
Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze giełdy:
Opłaty: Porównaj opłaty transakcyjne, opłaty za wpłatę, opłaty za wypłatę i wszelkie inne obowiązujące opłaty.
Bezpieczeństwo: Szukaj giełd z silnymi środkami bezpieczeństwa, takimi jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i zimny portfel.
Reputacja i recenzje: Zapoznaj się z historią giełdy i przeczytaj opinie użytkowników, aby ocenić jej wiarygodność.
Metody płatności: Upewnij się, że giełda obsługuje Twoje preferowane metody płatności (na przykład przelewy bankowe, karty kredytowe).
Ograniczenia geograficzne: Potwierdź, że giełda działa w Twoim kraju lub regionie.
Gorąco polecamy WEEX jako najlepiej ocenianą opcję. WEEX oferuje niskie opłaty, łatwy w obsłudze interfejs i silne zabezpieczenia.

7. Jakie opłaty zazwyczaj obowiązują przy zakupie Convex CRV (CVXCRV)?

Opłaty za zakup Convex CRV (CVXCRV) mogą się różnić w zależności od giełdy kryptowalut, z której korzystasz i wybranej metody płatności. Zazwyczaj opłaty obejmują:
Opłaty transakcyjne: pobierane przez giełdę za realizację transakcji. Są one naliczane jako procent wartości transakcji (np. 0,1–0,5%) lub jako stała opłata za transakcję.
Opłaty za wpłatę: pobierane za zasilenie konta, w szczególności w przypadku metod takich jak wpłaty za pomocą karty kredytowej.
Opłaty za wypłatę: Możesz napotkać opłaty podczas wypłacania Convex CRV (CVXCRV) lub waluty fiducjarnej z giełdy.

8. Jakie są wskaźniki techniczne wykorzystywane do analizy Convex CRV (CVXCRV)?

Traderzy często wykorzystują wskaźniki techniczne do analizy wykresów cenowych i identyfikacji możliwości handlowych dla Convex CRV (CVXCRV). Niektóre popularne wskaźniki to:
Średnie kroczące (MA): wygładzają dane cenowe w celu identyfikacji trendów. Typowymi przykładami są średnie kroczące z 50, 100 i 200 dni.
Wskaźnik siły względnej (RSI): mierzy wielkość ruchów cenowych i identyfikuje warunki wykupienia lub wyprzedania.
Wskaźnik zbieżności i rozbieżności średnich kroczących (MACD): wskaźnik momentum, który pokazuje relację pomiędzy dwiema średnimi kroczącymi.
Wstęgi Bollingera: wyznaczają odchylenia standardowe wokół średniej kroczącej, aby pomóc w identyfikacji zmienności i potencjalnych wybić cenowych.

Wiadomości na temat Convex CRV

Jak wykryć fałszywe dolary: kluczowe szczegóły zabezpieczeń do weryfikacji banknotów

Podczas codziennych operacji z milionami banknotów, znajomość oznak autentyczności pomaga zredukować ryzyko oszustw przy odbiorze gotówki.

rootData2026/08/01 00:00:00

Euforia związana z sztuczną inteligencją zderza się z rzeczywistością jej liczb

rootData2026/07/31 23:17:31

Kantor Bitcoin w TG: najlepsze boty Telegram do wymiany i handlu kryptowalutami w 2026 roku

Kantor Bitcoin w TG jest wygodny, ponieważ wymiana kryptowalut, przechowywanie aktywów i operacje handlowe są dostępne bezpośrednio w Telegramie, bez przechodzenia między dziesiątkami stron i aplikacji. Kryptowaluty w takich botach mogą być wymieniane przez P2P, pary spotowe, wbudowane portfele, nar...

rootData2026/07/31 23:15:00

Zakaz kopania kryptowalut w Moskwie i kilku regionach Rosji do 2032 roku

Od 15 sierpnia 2026 roku kopanie kryptowalut zostanie zakazane w Moskwie, obwodzie moskiewskim, ośmiu gminach obwodu kurskiego oraz w mieście Lygow. Ograniczenia terytorialne przedstawiają się następująco: Moskwa — od 15 sierpnia 2026 roku do 31 grudnia 2032 roku. Obwód moskiewski — od 15 sierpnia 2...

rootData2026/07/31 22:01:00

[Nowy Jork: Złoto, obligacje, dolar] Spadek indeksu dolara w obliczu interwencji japońskiego jena... Wzrost rentowności amerykańskich obligacji skarbowych powoduje spadek cen złota do 4041 dolarów

rootData2026/07/31 21:59:00

S&P Merval w dolarach wzrósł o 3% w lipcu, ale ryzyko kraju przerwało trzy miesiące spadków

Akumulacja rezerw BCRA, pełne rollover Skarbu i impuls sektora energetycznego wspierały argentyńskie akcje. Z drugiej strony, obligacje skarbowe pozostały w sprzeczności z poprawą kredytową, a ryzyko kraju wzrosło po raz pierwszy od kwietnia.

rootData2026/07/31 21:57:00
Zapłacisz
Otrzymasz
Ilość
Szybki zakup
WEEX
Zarejestruj się, aby otrzymać 10 USDTZarejestruj się

Zobacz więcej

Wolumen
Zyskujące
Stratne
iconiconiconiconiconiconiconicon
Obsługa klienta:@weikecs
Współpraca biznesowa:@weikecs
Quant trading i MM:bd@weex.com
Program VIP:support@weex.com