Przeglądaj tematy
Wykres ceny rGOOGL
Historia i analiza rGOOGL
O rGOOGL
Prognoza ceny rGOOGL
Google Tokenized Stock (Reality)

Cena Google Tokenized Stock (Reality) na żywo

Nienotowane

Wykres ceny Google Tokenized Stock (Reality)

Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) kosztuje obecnie 0,00 PLN, a jego zmiana w ciągu ostatnich 24 godzin wyniosła +0,0066%. Ostatnia aktualizacja: 25.09.2026 07:11:12 (UTC+0).

Szczegóły ceny Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)

Maks. w 24h
1,317.61 PLN
Min. w 24h
1,287.89 PLN
Zmiana w 24h
+0,0066%
Wol. obrotu 24h
3.57M PLN
Kapitalizacja rynkowa
40.49M PLN
W pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa
40.49M PLN
Całkowita podaż
30.74K
Maks. podaż
-
Historyczne maksimum (02.07.2026)
1,384.32 PLN
Historyczne minimum (28.07.2026)
1,243.14 PLN
Ranking
943
Podaż w obiegu
--
Zmiana w 3 dni
+7,27%
Zmiana w 7 dni
+7,73%
Zmiana w 30 dni
+9,64%
Zmiana w ciągu 1 roku
+17,84%
Google Tokenized Stock (Reality)

Historia cen Google Tokenized Stock (Reality)

WEEXPobierz dane
Data
Cena
Otwarte
Maks.
Min.
Wolumen
Zmiana (%)
Na dzień dzisiejszy średnia cena Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) wynosi 341.7 PLN. Historyczne maksimum wyniosło 360.06 PLN w dniu 02.07.2026, natomiast historyczne minimum wyniosło 323.34 PLN w dniu 28.07.2026.

Analiza techniczna Google Tokenized Stock (Reality)

Analiza techniczna wykorzystuje historyczne wzorce cenowe i wolumen obrotu, aby zapewnić wgląd w potencjalne zmiany Google Tokenized Stock (Reality) i pomóc inwestorom w identyfikacji okazji na niestabilnym rynku kryptowalut.
Podsumowanie:
Średnia krocząca
Zakup: 0
Sprzedaż: 0
Wskaźniki
Zakup: 0
Sprzedaż: 0

Sentyment Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)

Jak postrzegasz Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) w tym momencie?
Brak danych

Informacje na temat Google Tokenized Stock (Reality)

Oficjalne linki

Media społecznościowe i społeczność

Często zadawane pytania

1. Jaka jest bieżąca cena Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) w USD?

Na dzień 09/25/2026 bieżąca cena Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) wynosi 342.51 USD.

2. Jaka jest kapitalizacja rynkowa Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)?

Kapitalizacja rynkowa jest kluczowym wskaźnikiem, który mierzy ogólną wartość kryptowaluty, jej popularność i dominację na rynku. Obecna kapitalizacja rynkowa Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) wynosi 10.53M USD.

3. Jaka jest podaż w obrocie Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)?

Ważne jest, aby rozróżnić podaż w obiegu od podaży całkowitej. Pierwsza z nich oznacza monety dostępne do obrotu, natomiast druga obejmuje wszystkie monety, które kiedykolwiek zostały wyemitowane. Obecnie Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) ma podaż w obiegu wynoszącą 30.74K rGOOGL z całkowitej podaży wynoszącej 30.74K rGOOGL.

4. Jakie czynniki wpływają na cenę Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)?

Do wahań cen Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) przyczynia się wiele czynników.
Dynamika podaży i popytu: Ograniczona podaż Google Tokenized Stock (Reality) w stosunku do rosnącego popytu często powoduje wzrost ceny. I odwrotnie, duża podaż lub zmniejszony popyt mogą obniżyć cenę.
Nastroje rynkowe i wiadomości: Pozytywne wiadomości, postęp technologiczny lub rosnąca sprzedaż zazwyczaj wywołują pozytywne nastroje, przyciągają nabywców i potencjalnie zwiększają cenę. Z drugiej strony negatywne wiadomości, naruszenia zabezpieczeń lub niepewność regulacyjna mogą wywołać presję sprzedażową i spadek cen.
Rozwój technologiczny: Istotne aktualizacje, poprawa skalowalności lub bezpieczeństwa oraz wprowadzenie nowych funkcji mogą wpływać na postrzeganie aktywów przez inwestorów i cenę.
Czynniki makroekonomiczne: Globalne warunki gospodarcze, stopy inflacji i polityka pieniężna mogą również wpływać na zachowania inwestorów i pośrednio wpływać na ceny kryptowalut.
Manipulacja rynkowa: Ze względu na stosunkowo młody charakter rynku kryptowalut, może wystąpić manipulacja cenowa poprzez złośliwe działania, takie jak wash trading lub mechanizm pump-and-dump, co wpływa na ceny w krótkim okresie.

5. Czy Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) to dobra inwestycja?

Rozważając inwestycję w Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL), warto wziąć pod uwagę następujące kluczowe czynniki.
Podstawy projektu: Przeanalizuj zespół, technologię, białą księgę i zastosowania, aby ocenić jego potencjalną wartość.
Trendy rynkowe: Przeanalizuj historię ceny, nastroje rynkowe i ogólne trendy rynkowe związane z kryptowalutą.
Konkurencja: Oceń konkurencję i porównaj Google Tokenized Stock (Reality) z podobnymi projektami.
Regulacje: bądź na bieżąco z aktualnymi i potencjalnymi regulacjami, które mogą mieć wpływ na przyszłość tej inwestycji.

6. Gdzie mogę kupić Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)?

Możesz kupić Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) na różnych giełdach kryptowalut.
Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze giełdy:
Opłaty: Porównaj opłaty transakcyjne, opłaty za wpłatę, opłaty za wypłatę i wszelkie inne obowiązujące opłaty.
Bezpieczeństwo: Szukaj giełd z silnymi środkami bezpieczeństwa, takimi jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i zimny portfel.
Reputacja i recenzje: Zapoznaj się z historią giełdy i przeczytaj opinie użytkowników, aby ocenić jej wiarygodność.
Metody płatności: Upewnij się, że giełda obsługuje Twoje preferowane metody płatności (na przykład przelewy bankowe, karty kredytowe).
Ograniczenia geograficzne: Potwierdź, że giełda działa w Twoim kraju lub regionie.
Gorąco polecamy WEEX jako najlepiej ocenianą opcję. WEEX oferuje niskie opłaty, łatwy w obsłudze interfejs i silne zabezpieczenia.

7. Jakie opłaty zazwyczaj obowiązują przy zakupie Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)?

Opłaty za zakup Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) mogą się różnić w zależności od wybranej giełdy kryptowalut i metody płatności. Najczęściej należy wziąć pod uwagę:
Opłaty transakcyjne: pobierane przez giełdę za realizację transakcji. Są one naliczane jako procent wartości transakcji (np. 0,1–0,5%) lub jako stała opłata za transakcję.
Opłaty za wpłatę: pobierane za zasilenie konta, w szczególności w przypadku metod takich jak wpłaty za pomocą karty kredytowej.
Opłaty za wypłatę: Możesz napotkać opłaty podczas wypłacania Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL) lub waluty fiducjarnej z giełdy.

8. Jakie są wskaźniki techniczne wykorzystywane do analizy Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL)?

Traderzy często wykorzystują wskaźniki techniczne do analizy wykresów cenowych i identyfikacji możliwości handlowych dla Google Tokenized Stock (Reality) (rGOOGL). Niektóre popularne wskaźniki to:
Średnie kroczące (MA): wygładzają dane cenowe w celu identyfikacji trendów. Typowymi przykładami są średnie kroczące z 50, 100 i 200 dni.
Wskaźnik siły względnej (RSI): mierzy wielkość ruchów cenowych i identyfikuje warunki wykupienia lub wyprzedania.
Wskaźnik zbieżności i rozbieżności średnich kroczących (MACD): wskaźnik momentum, który pokazuje relację pomiędzy dwiema średnimi kroczącymi.
Wstęgi Bollingera: wyznaczają odchylenia standardowe wokół średniej kroczącej, aby pomóc w identyfikacji zmienności i potencjalnych wybić cenowych.

Wiadomości na temat Google Tokenized Stock (Reality)

Tether informuje, że ekspozycja na EQIBank wynosi poniżej 0,034% po przejęciu przez USA

crypto.news2026/09/25 06:16:17

Robinhood: Tenev już widzi, że kryptowaluty mogą przewyższyć sport

W Robinhood Vlad Tenev już widzi, że kryptowaluty mają większy wpływ niż zakłady sportowe w segmencie rynków predykcyjnych, który wygenerował 156 milionów dolarów przychodów w drugim kwartale.

journalducoin.com2026/09/25 06:00:00

[Kolumna] Jakie monety stają się silniejsze, gdy ich cena rośnie

Ostatnio natknąłem się na bardzo interesującą logikę wyjaśniającą wzrost ceny ZEC (Zcash). Mówiła ona, że im wyższa cena ZEC, tym lepszy staje się ten token. W przypadku tradycyjnych aktywów, gdy cena rośnie, stają się one droższe. Ich atrakcyjność maleje. Jednak niektóre aktywa wirtualne mogą dział...

www.digitalasset.works2026/09/25 06:00:00

Historia licencji WEEX: dlaczego certyfikat ISO/IEC 27001 jest dowodem stojącym za każdym zapewnieniem o bezpieczeństwie

Od licencji BSP w Salwadorze po globalny certyfikat ISO/IEC 27001 — sprawdzamy, co tak naprawdę podlega weryfikacji i dlaczego ma to znaczenie

WEEX2026/09/25 04:15:00

Stany Zjednoczone rozważają międzynarodowy rozwój i popularyzację stablecoinów denominowanych w dolarach

nextmoney.jp2026/09/25 04:00:07

Narracja tokenizowanego inteligentnego portfela ONDO nabiera rozpędu | WEEX TradFi: codzienny brief (25.09.2026)

Rano 25.09 czasu pekińskiego uwaga na globalnych rynkach skupia się na wycenie stóp procentowych i rozbieżnościach w infrastrukturze AI. 24.09 czasu ET indeks S&P 500 utrzymywał się w pobliżu 7,704, niemal bez zmian, Nasdaq nieznacznie wzrósł, a Dow spadł o 0,31%. Rentowność obligacji 10-letnich wzrosła do ok. 5,18%, a 30-letnich do ok. 5,47%. Bitcoin był ostatnio notowany w pobliżu 84 400 $.

WEEX2026/09/25 04:00:00
Zapłacisz
Otrzymasz
Ilość
Szybki zakup

Zobacz więcej

Wolumen
Zyskujące
Stratne
iconiconiconiconiconiconiconicon
Obsługa klienta:@weikecs
Współpraca biznesowa:@weikecs
Quant trading i MM:bd@weex.com
Program VIP:support@weex.com